Menu

E-Ticaret'de satış sonrası destek ve Dijital Pazarlamanın önemi

15/05/2018

Satış ve Destek ekibinizi göz ardı etmeyin, doğru seçilmemiş satış ekibi daha sonraki aşamalarda projenizi zor duruma düşürebilir. Destek ekibinin hatalı tek bir hamlesi itibarınız için büyük rol oynar.

Yapılan araştırmalar “olumlu yapılan müşteri yorumlarının”, ürün tercihinde %70 etkili olduğunu gösteriyor. Bu nedenle ürün ve hizmetiniz ile ilgili müşteri yorumlarını ve bilgilerini sayfanızda paylaşmalarına izin verin.

Dijital Pazarlamanın etkisi...

Sosyal Medya Stratejinizi İyi Belirleyin… Araştırmalar ve incelelemer “Y Kuşağının” yüzde 62’sinin “Sosyal Medya aracılığı ile ulaştığı markanın "müşterisi" oluyor.

Tam da bu nedenle hedef kitlenizin yer aldığı Sosyal Medya platformlarını doğru tercih edin ve müşteri grubunuza yönelik yaratıcı içerikler üretin. Görsel ve İşitsel İçerikler Kullanmaya Gayret edin ve Bu İçerikleri üretirken Yaş Grubu, Müzik Tercihleri, Kültür, Sosyal Projeler Kullanın.

Yaratıcı içerikleriniz sayesinde hedef kitleniz önünde “markanız” ön plana çıkacaktır.

Bu Konuların Tamamının Üstesinden Gelmeniz Tabii ki Çok zor, Bunun İçin Profesyonel Destek Almanız Kayıp Gibi Görünse de Zaman İçerisinde Meyvelerine toplamaya başlarsınız. Geri Dönüşlerin Farkına Varacaksınız. Şimdiden Başarılar.

PAYLAŞ: