Menu

Web Site - E-Ticaret Tasarımı ve Fiyatı Neye Göre Değişir

12/04/2018

Not: Fiyat aldığınız Ajansların firma değerlerinin (kalite) aynı ölçü aralığında olduğuna emin olun! Fiyatı uygun olduğu için seçeceğiniz Freelance Çalışan Şahıslarla büyük projelere başlamadan önce bir kaç ufak iş yapmayı ihmal etmeyin!

Bu sorunun cevabı tam olarak, Kurum/Şirket web sitesinden ne beklediğinize bağlı. Projenin tasarım, yazılım, marka değeri, hizmetleri, ürün stratejisi birbirinden farklı olduğu gibi Proje Süresi de farklıdır. Bunun için kesin bir fiyat verilmesi mümkün değildir.

Kurum/Şirket web sitenizin fiyat aralığını öğrenmek için tam olarak ne yaptırmak istediğinizle ilgili bilgileri belirleyerek, projenizi uygulamak üzere "Profesyonel Web Tasarım Ajansı" iletişime geçin.

Eğer Yazılım, bilişim, tasarım gibi Reklam Ajanslarına fiyat almak istiyorsanız alacağınız cevaplar sizi şaşırtmasın. Çünkü ne yapacağını bilmeden fiyat alırsınız. Zaten hiç bir bilgi almadan bir ajans fiyat veriyorsa oradan uzaklaşın. Dolandırılmak üzeresiniz bence. Eski Tüccarlar gibi hallederiz abi demenin farklı hali anlayacağınız.

  • Rakip firmaların web sitelerini inceleyerek, web sitenizde hangi sayfa ve içeriklerin bulunması gerektiğine karar verin.
  • Ürün Sayınızı ve ürünlerinizin detaylarını belirleyin.
  • Hizmet alanınızı ve detaylarını belirleyin.
  • Ürün arama, filtreleme, listeleme, gibi özelliklere ihtiyacınız olup olmayacağınızı belirleyin.
  • Yani kısacası dersinize çalışıp, ne istediğinize karar verip öyle görüşün Web Tasarım firmaları ile.

PAYLAŞ: