Menu

Web Siteniz Kurumsal Kimliğinizi Yansıtıyor mu?

08/04/2018

Tam da şu an Kendi "Web Sitenize, E-Ticaret Sitenize" Geçiş yapıp web sitenizdeki eksiklere ve hatalara bir göz atın. Bir kere olsun detaylara takılın... Hiç Bir Şey Kaybetmeyeceksiniz...

Üye olun, form doldurun ve gönderdiğiniz forma ulaşmayı deneyin. Bir şeyler satın alın, Sayfaları, ürünleri, kategorileri gezin, sınırlarını zorlayın. E-Ticaret Sitenize, Sanal Mağazanıza hata yaptırmaya çalışın. Açıklar tam da bu nedenlerle çıkar ve size para ve zaman kaybettirir. Web Sitenizde bir müşteri gibi gezinin. Ben müşteri olsam bu Web Sitesinden alış veriş yapar mıyım? veya bu firma benim ihtiyaçlarımı karşılar mı? sorusunu sorun. Doğru soruları sorduğunuzda, doğru cevaplar alırsınız. Sonra alın kağıdı kalemi Notları alın. Üşenmeyin Sakın! Üşenirseniz Kaybedersiniz...

Daha sonra Rakiplerinizin, Sektörünüzün Önde Giden Firmalarının Web Sitelerine bir göz atın. Müşterilerinizin "Kurumsal Kimliğinize" nasıl baktığını o zaman anlayacaksınız! Müşterilerinizin size ulaşamama nedenini.

Sitenizdeki, eksikleri ve hataları fark ettiniz mi? Notlarınızı Web Sitenizi yapan firma veya şahısa bildirin. Hatalar 2-3 gün içerisinde düzeltilir ve sonuç alırsanız. Doğru Ajansla Çalışıyorsunuz.

 

 

Unutmayalım ki artık Web Sitenizin ulaşabilirliği, Müşteri potansiyelinizle doğrudan ilişkilidir. Şimdi Web Site Tasarımınız ve Web Yazılım Firmanızı bir daha gözden geçirin.

 

 

PAYLAŞ: