Menu

Web Tasarım mı? Web Yazılım mı? Kullanıcı Deneyiminin Web Tasarım ve Yazılıma etkisi.

10/03/2018

Web ve E-Ticaret Tasarımınızı sadece görsel olarak tasarlamak yapılan en büyük hata!.. Kimsenin Göremediği, Arka planda çalışan tüm kodlar Google ve Diğer Arama Motorları için çok değerlidir.

Yazılım alt yapısında sizin görmediğiniz ve duymadığınız hatta duymayacağınız o kadar çok detay var ki bunları ancak Web Sitenizin alt yapısını oluşturan Ajansınız veya Çalıştığınız Web Tasarım firması bilebilir. Yazılımınız içerisinde bulunan bazı alanları kullanarak web sitenizi Arama Motorları için değerli hale getirebilirsiniz. Seo, Arama Motoru Optimizasyonu denilen başlıklar tam da bununla alakalı. Yani Arka planda bulunan yazılım alt yapınız yoksa yaptığınız her şey boşa gider.

Özellikle son zamanlarda hazır şablon olarak satılan Sanal Mağaza (B2B) ve E-Ticaret (B2C) altyapıları bunun için çok büyük örnek. Hazır, şablon web siteleri için bile olsa doğru "Web Tasarım Ajansı" tercih etmelisiniz. Doğru site hiyerarşi kurulumu sitenize çok şey katar. Çünkü E-Ticaret ve Web tasarım yüzü çok çabuk demode olmaktadır. Bunun için size yıl boyunca destek verecek ajansınızı doğru tercih etmelisiniz.

Tasarım tabiki önemlidir fakat firmanızı seçerken "Web Yazılım Yönetim Panelinizin" yeteneklerini de en başta öğrenmelisiniz. Yeteneklerini kullanmalı ve İnternet Sitenizin gücünü kullanmalısınız. Web Yazılımınızın ve Web Tasarımınızın gücü tam da birleştiğinde ortaya çıkar...

PAYLAŞ: