Menu

Mobil Uygulama

Anasayfa | Hizmetlerimiz | WEB TASARIM & MOBİL UYGULAMA

Mobil Uygulama


Mobil Uygulamalar,Telefon veya Tablet için uyarlanan web sitenizin responsive özelliklerinden büyük farklılıklar gösterir.

Akıllı Telefonlar, tabletler için farklı amaçlarla yazılmış mobil uygulamalar ve responsive web siteleri bulunmakta. Bu platformlar günün teknolojisine göre değişkenlik gösterir fakat günümüzde en çok kullanılanlar işletim sistemleri arasında ANDROID (Sony, Samsung, Huwai) ve IOS (Apple) gelmektedir.

Mobil Uygulamalar, Mobil Cihazlarınız (Telefon veya Tablet) için yazılmış web sitenizin bilinen Responsive özelliklerinden çok büyük farklılıklar gösterir. Bu farklılıklar azımsanmayacak kadar fazladır. Özellikle Mobil aplikasyonların interaktif özelliği, uygulamaları vazgeçilmez kılar. Görsel ve işitsel şovlar gerçekleştirebilirsiniz.

En önemli özelliği telefonunuzun donanım ve özelliklerine göre yazılır bunun için avantajları da çok fazladır. Daha hızlı ve daha sorunsuz çalışır. Mobil Uygulama sayesinde anlık push (Anlık) mesajları sayesinde kitlenize ulaşarak kampanyalarınız veya çözümleriniz konusunda bilgilendirme yapabilirsiniz.

Bu sebeple responsive yapılar tüm platformlar için uygun değildir. UX Ajans Yazılım ve Medya Ekibi ile tercihiniz konusunda sizlere Mobil Yazılımlar Hakkında yazılım danışmanlık hizmeti vermektedir. isteğinize göre, Android ve IOS ortamlarında çalışacak mobil uygulamalar geliştirmektedir.


Paylaş


Mobil Uygulama - UX Ajans Yazılım ve Medya Hizmetleri
Mobil Uygulama - UX Ajans Yazılım ve Medya Hizmetleri
Mobil Uygulama - UX Ajans Yazılım ve Medya Hizmetleri

Son UX Ajans Mobil Uygulama Projeleri