Menu

Prodüksiyon & Medya

Anasayfa | Hizmetlerimiz | PRODÜKSİYON & MEDYA

Prodüksiyon & Medya


Profesyonel Pre-Prodüksiyon (Yapım Öncesi), Prodüksiyon (Yapım), Post Prodüksiyon (Yapım Sonrası) Hizmetleri Sunmaktayız...

UX Ajans Yazılım ve Medya Hizmetleri, bünyesindeki Yönetmen, Metin Yazarı, Kameraman, Video Montaj Ekibi, FX Tasarımcı ve Ses Mühendisleri sayesinde İş ve Eğlence Dünyası için kaliteli video prodüksiyon hizmetleri sunar.

I.Pre-Prodüksiyon (Yapım Öncesi)
Video prodüksiyon projesinin çekimleri başlama öncesi gerçekleştirilen bir aşamadır. Hedef kitle analizi, sektör analizi yapmaktır. Bu çalışma sonrasında marka veya kurumun hedef kitlesine ve sektörüne uygun bir konsept geliştirilmesini sağlamaktır. Geliştirilen stratejiye göre metinler ve senaryolar oluşturulur. Böylece ilk aşama olan pre-prodüksiyon aşaması tamamlanmış olur. Senaryoların ve Melodilerin Sanal Dünyadan, hayata geçirilecek aşama olan Prodüksiyon Aşamasına geçilir.

II.Prodüksiyon (Yapım)
Prodüksiyon sürecinde, kurgulanan, senaryoları oluşturulan metinlere göre 4k Video Kamera kayıtları, Fotoğraf Çekimleri, Stüdyo Ses Kayıt çalışmaları, 3d Animasyon, Infografik animasyon çalışmaları hazırlanır. Ham (İşlenmemiş) Kayıtların tamamlanması, Görsel ve İşitsel çalışmaların sonlandırılması ile Prodüksiyon aşaması sona erer. Bu kayıtların montajlanıp Projenizin sunum haline dönüştüreceğiniz aşama olan Post Prodüksiyon Aşamasına geçilir.

III.Post Prodüksiyon (Yapım Sonrası)
Kurgu montaj ve ses müzik çalışmalarıyla post prodüksiyon aşaması da tamamlanır ve böylece video prodüksiyon sürecinin sonuna geçilir. Görsel Efekt ve Ses Efektler ile videolarınızı eşsiz hale getirip daha görsel Kurum Reklamı, intro, Belgesel ve Sunumlar hazırlayarak daha büyük kitlelere ulaşmanızı sağlıyoruz. Bağlı bulunduğunuz kurumun yabancı dil sunum veya Tanıtım Filmi çalışmalarını Çevirmen, ses Mühendisleri ve Görsel Effect (VFX) uzmanları tarafından hiçbir kayıp yaşamadan dublaj ve altyazı çalışmalarını hazırlıyoruz.


Paylaş


Prodüksiyon & Medya - UX Ajans Yazılım ve Medya Hizmetleri
Prodüksiyon & Medya - UX Ajans Yazılım ve Medya Hizmetleri
Prodüksiyon & Medya - UX Ajans Yazılım ve Medya Hizmetleri

Son UX Ajans Prodüksiyon & Medya Projeleri