Menu

Sosyal Medya Reklamcılığı

Anasayfa | Hizmetlerimiz | PRODÜKSİYON & MEDYA

Sosyal Medya Reklamcılığı


Neredeyse Dijital Pazarlamanın tüm olanaklarını kullanmak gerekmektedir.... Instagram, Facebook, Linked-in gibi Reklam platformları sayesinde Çok Daha Az Maliyetle istediğiniz müşteri kitlesine ulaşmanız çok mümkün...

Her geçen gün daha da artan ve yaş ortalaması en geniş platform olan “Facebook, Instagram, Linkedin, Twitter, Google+” sayesinde vazgeçilmez olan reklamcılık ile Hizmet ve Ürünlerinizi zahmetsizce ve daha az zahmetle Kurumunuzu Ön plana çıkarabilirsiniz. Kısa Firma Tanıtım Videosu insanlar tarafından algılanması açısından kolay ve diğer reklam tekniklerine göre daha etkileyicidir.

Markanızın internette herhangi bir şekilde popülerleşmesi anlamına gelir. Genellikle Tanıtım videoları üzerinde yapılan viral çalışmalar oldukça ses getirmektedir. En önemli özelliği etkileşim gurubu yüksek olması ve kullanıcıların kendi istekleri ile paylaşmalarıdır. Viral Pazarlama Dijital Pazarlamanın en zor alanıdır.

Firmanıza ait küçük bir Mobil Oyun Uygulaması, Kurumsal Tanıtım Videosu, Sayfa Beğenileri, Kampanya Yönetimi gibi birçok alanı vardır.

İnstagram Reklam, Facebook Reklam, Google Reklam, Linked-in Reklam platformları sayesinde istediğiniz kitleye ulaşmanız mümkün. Yaş aralığı, cinsiyet, çalışma alanı gibi birçok filtrelemeye sahip algoritma sunan bu platformlar size müşterilerinizin ulaşması için büyük kolaylık sağlar. Böylelikle hedef kitlenizi belirleyerek sosyal medya reklamları ile nokta atışı hedeflemeler yapabilirsiniz.

Profesyonel Ekibimiz Prodüksiyon ve Yazılım Projelerinde koordineli çalışarak Sosyal Medya Reklamcılığı Danışmanlığı ile size daha kaliteli hizmet sunar.


Sosyal Medya Yönetimi tek başına çözüm sağlamaz. Aşağıdaki maddeler Sosyal Medya Danışmanlığı hizmetini güçlendirir.

  • Marka Tanıtım Filmi
  • Ürün Tanıtım Çekimi
  • 3d Animasyon
  • Sanal Gerçeklik (VR - Virtual Reality)
  • Artırılmış Gerçeklik (AR - Augmented Reality)
  • Mobil Uygulama Geliştirme
  • Mobil Oyun Uygulamaları


Paylaş


Sosyal Medya Reklamcılığı - UX Ajans Yazılım ve Medya Hizmetleri
Sosyal Medya Reklamcılığı - UX Ajans Yazılım ve Medya Hizmetleri
Sosyal Medya Reklamcılığı - UX Ajans Yazılım ve Medya Hizmetleri

Son UX Ajans Sosyal Medya Reklamcılığı Projeleri